ROLETY MATERIAŁOWE VEGAS

Rolety zawierają mechanizm VEGAS, niezawodny napęd umożliwiający łatwy montaż/demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Rolety te zostały także wyposażone w mechanizm samhamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości, bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakiekolwiek mocowanie. 

   PLISY

Żaluzje plisowane łączą w sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz dekoracyjność. Są elementem osłony, który nadaje się do wszystkich rodzajów okien ściennych i dachowych, jak również do okien o nietypowych kształtach.  Biorąc pod uwagę jakość wykonania i obszar zastosowania mamy do wyboru materiały izolujące, plamoodporne, trudnopalne oraz do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności.

   ROLETY DZIEŃ NOC

Urok tej rolety polega na wykorzystaniu wyrafinowanego dozowania światła i cienia. Dzięki zastosowaniu  tkanin z pasami o różnorodnej przepuszczalności oraz wysokości, na zmianę transparentnych i zaciemniajacych, można swobodnie sterować przepływem światła do wnętrza pomieszczenia. 

   ROLETY RZYMSKIE

Łączą  w sobie cechy rolet materiałowych oraz firan lub zasłon, w zależności od zastosowanego materiału. Istnieje możliwość połączenia różnych rodzajów materiałów w jednej rolecie, co dodatkowo podnosi jej walory estetyczne. Dodatkowym atutem jest zastosowanie tkanin typu BLACKOUT, całkowicie nieprzepuszczających światła.

   ŻALUZJE DREWNIANE ORAZ ALUMINIOWE

Dodadzą naszemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. Ich ogromną zaletą jest możliwość regulacji ilości wpadających promieni słonecznych. Można je zamontować zarówno do każdego skrzydła, jak i zasłonić całą wnękę okienną.

 

   MOSKITIERY

Kiedy nadchodzą cieplejsze dni warto pomyśleć o zamontowaniu moskitiery. W ofercie posiadamy moskitiery okienne, drzwiowe, rolowane jak również przesuwne oraz system moskitiery zintegrowany z roletą.

 

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE

 Są doskonałym zabezpieczeniem przed warunkami atmosferycznymi i stanowią doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną budynku. Wszystkie rodzaje rolet zewnętrznych opóźniają czas włamania. Oferujemy aluminiowe rolety tradycyjne, rolety podtynkowe z zabudowanym przodem rolety, rolety antywłamaniowe oraz rolety nadstawne Revo, montowane jeszcze w procesie powstawania budynku.